200MSP6T1B1M2RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 200MSP6T1B1M2RE
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V
Fitxak: 1.200MSP6T1B1M2RE.pdf2.200MSP6T1B1M2RE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
378 pcs
  • Mezua
200MSP6T1B1M2REren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 200MSP6T1B1M2RE fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37300 pcs Datuen fitxa 1.200MSP6T1B1M2RE.pdf2.200MSP6T1B1M2RE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-Off
Series 200 Panela ebakitzeko neurriak Circular - 4.95mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 30,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch SPST Panel Mount
Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC) Zirkuitua SPST
Bushing Thread 10-48 Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 9.40mm