ZLDO1117KTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZLDO1117KTC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZLDO1117KTC
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LDO ADJ 1A TO252-3
Fitxak: ZLDO1117KTC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
ZLDO1117KTCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZLDO1117KTC fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LDO ADJ 1A TO252-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 430233 pcs Datuen fitxa ZLDO1117KTC.pdf
Tentsioa / korronte - Irteera 1 1.1A Tentsioa - Input 2.7 V ~ 18 V
Tentsioa - Tasa TO-252-3 Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Erreguladorearen Topologia 1A
polarizazio TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak ZLDO1117KDITR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1.11V @ 1A
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia ZLDO1117KTC Maiztasuna: aldatzea Positive Adjustable
Zabaldutako deskribapena Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output Adj to 1.25V 1A TO-252-3 deskribapena IC REG LDO ADJ 1A TO252-3
Uneko - Irteera Adj to 1.25V Uneko - muga (min) 1
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ZLDO1117KTC
ZLDO1117KTC
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: IC REG LDO ADJ 1A TO252-3