ZLDO1117K15TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZLDO1117K15TC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZLDO1117K15TC
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1A TO252-3
Fitxak: ZLDO1117K15TC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ZLDO1117K15TCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZLDO1117K15TC fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1A TO252-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155488 pcs Datuen fitxa ZLDO1117K15TC.pdf
Tentsio askea (Max) 1.35V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 18V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-252-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ZLDO1117K15DICT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A TO-252-3 Uneko - Hornikuntza (Max) 10mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 120µA Uneko - Irteera 1A