ZLDO285T8TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZLDO285T8TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZLDO285T8TA
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.85V 300MA SM8
Fitxak: ZLDO285T8TA.pdf
  • Mezua
ZLDO285T8TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZLDO285T8TA fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.85V 300MA SM8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4214 pcs Datuen fitxa ZLDO285T8TA.pdf
Tentsio askea (Max) 0.2V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.85V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea SM8 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SOT-223-8 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ZLDO285T8DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 300mA SM8 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1mA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Low Battery Detection