SBRT60U50CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBRT60U50CT
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 50V 60A TO-220AB
Fitxak: SBRT60U50CT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SBRT60U50CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBRT60U50CT fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SCHOTTKY 50V 60A TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 53740 pcs Datuen fitxa SBRT60U50CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 520mV @ 30A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 50V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series TrenchSBR Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak SBRT60U50CTDI
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Super Barrier Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 50V 30A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 700µA @ 50V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 30A