SBRT4U45LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT4U45LP-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBRT4U45LP-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SBR 45V 4A 2DFN
Fitxak: SBRT4U45LP-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SBRT4U45LP-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBRT4U45LP-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SBR 45V 4A 2DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 418942 pcs Datuen fitxa SBRT4U45LP-7.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 520mV @ 4A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 45V
Hornitzaileen gailuen paketea U-DFN2020-2 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series TrenchSBR Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-UDFN Beste izenak SBRT4U45LP-7DITR
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Super Barrier Deskribapen zehatza Diode Super Barrier 45V 4A Surface Mount U-DFN2020-2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 45V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 4A