SBRT60U60CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT60U60CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBRT60U60CT
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SBR 60V 60A TO-220AB
Fitxak: SBRT60U60CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SBRT60U60CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBRT60U60CT fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SBR 60V 60A TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45110 pcs Datuen fitxa SBRT60U60CT.pdf
Tentsioa - Tasa TO-220AB Abiadura 30A
Series TrenchSBR RoHS egoera Tube
Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) polarizazio TO-220-3
Beste izenak SBRT60U60CTDI Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia SBRT60U60CT
Zabaldutako deskribapena Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 60V 30A Through Hole TO-220-3 Diode konfigurazioa 180µA @ 60V
deskribapena DIODE SBR 60V 60A TO-220AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 620mV @ 30A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 60V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C