DFLT8V5A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT8V5A-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFLT8V5A-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 8.5V 14.4V POWERDI 123
Fitxak: DFLT8V5A-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DFLT8V5A-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFLT8V5A-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 8.5V 14.4V POWERDI 123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 410010 pcs Datuen fitxa DFLT8V5A-7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 8.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 14.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 9.44V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 123
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 225W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua POWERDI®123 Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.6A