DFLT7V5A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT7V5A-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFLT7V5A-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 7.5V 12.9V POWERDI 123
Fitxak: DFLT7V5A-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DFLT7V5A-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFLT7V5A-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 7.5V 12.9V POWERDI 123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 495875 pcs Datuen fitxa DFLT7V5A-7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 7.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 12.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 8.33V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 123
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 225W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua POWERDI®123 Beste izenak DFLT7V5A7
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.4A Edukiera @ maiztasuna -