DFLT6V5A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT6V5A-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFLT6V5A-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 6.5V 11.2V POWERDI 123
Fitxak: DFLT6V5A-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DFLT6V5A-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFLT6V5A-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 6.5V 11.2V POWERDI 123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 149737 pcs Datuen fitxa DFLT6V5A-7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 6.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 11.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 7.22V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 123
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 225W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua POWERDI®123 Beste izenak DFLT6V5A-7DICT
DFLT6V5ADICT
DFLT6V5ADICT-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.1A Edukiera @ maiztasuna -