XBP24CDMRIS-001
Digi InternationalDigi International
XBP24CDMRIS-001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XBP24CDMRIS-001
Fabrikatzaileak / Marka: Digi International
Produktuaren Deskribapena XBEE-PRO S2C DIGIMESH 2.4 SMT RF
Fitxak: 1.XBP24CDMRIS-001.pdf2.XBP24CDMRIS-001.pdf3.XBP24CDMRIS-001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
XBP24CDMRIS-001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XBP24CDMRIS-001 fabrikatzailea Digi International
deskribapena XBEE-PRO S2C DIGIMESH 2.4 SMT RF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea EM357
Series - Serieko interfazeak SPI, UART
sentikortasuna -101dBm RF Familia / Estandarra General ISM > 1GHZ
protokoloa - Energia - Irteera 18dBm
Packaging Tray Pakete / kasua Module
Beste izenak 602-1960 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Modulazio DSSS Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 2.4GHz
Datu-tasa 250kbps Uneko - igortzea 120mA
Oraina - Harrera 31mA Antena mota Not Included, Castellation