XBP24CASIT-001
Digi InternationalDigi International
XBP24CASIT-001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XBP24CASIT-001
Fabrikatzaileak / Marka: Digi International
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MOD 802.15.4 RP-SMA
Fitxak: 1.XBP24CASIT-001.pdf2.XBP24CASIT-001.pdf3.XBP24CASIT-001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
XBP24CASIT-001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XBP24CASIT-001 fabrikatzailea Digi International
deskribapena RF TXRX MOD 802.15.4 RP-SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea EM357
Series XBee® Serieko interfazeak SPI, UART
sentikortasuna -101dBm RF Familia / Estandarra 802.15.4
protokoloa - Energia - Irteera 18dBm
Packaging Tray Pakete / kasua Module
Beste izenak 602-1898 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazio - Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 2.4GHz
Datu-tasa 1Mbps Uneko - igortzea 120mA
Oraina - Harrera 31mA Antena mota Not Included, RP-SMA