XBP24CZ7PISB003
Digi InternationalDigi International
XBP24CZ7PISB003 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XBP24CZ7PISB003
Fabrikatzaileak / Marka: Digi International
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
Fitxak: 1.XBP24CZ7PISB003.pdf2.XBP24CZ7PISB003.pdf3.XBP24CZ7PISB003.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
XBP24CZ7PISB003ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XBP24CZ7PISB003 fabrikatzailea Digi International
deskribapena RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea EM357
Series XBee-Pro® ZigBee® Serieko interfazeak SPI, UART
sentikortasuna -101dBm RF Familia / Estandarra 802.15.4
protokoloa Zigbee® Energia - Irteera 18dBm
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Beste izenak 602-1240 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Modulazio DSSS Memoria Tamaina 32kB Flash, 2kB RAM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 2.4GHz
Datu-tasa 1Mbps Uneko - igortzea 120mA
Oraina - Harrera 31mA ~ 45mA Antena mota Integrated, Trace