20GENW3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GENW3E-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20GENW3E-R
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE
Fitxak: 1.20GENW3E-R.pdf2.20GENW3E-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
96 pcs
  • Mezua
20GENW3E-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20GENW3E-R fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8871 pcs Datuen fitxa 1.20GENW3E-R.pdf2.20GENW3E-R.pdf
Tentsioa - UL - Tentsioa - IEC 115/250VAC
Bukaera Wire Leads Aldatu funtzioak -
Series GE Panel lodiera 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 36.00mm x 26.50mm Packaging Bulk
Beste izenak 1144-1151 Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Oraina - UL - Oraina - IEC 20A
Konektore mota Receptacle, Male Blades Konektorearen estiloa IEC 320-C20
Homologazioak CSA, UL, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20G LARGE
20G LARGE
fabrikatzaileak: EasyBraid Co.
deskribapena: GLOVES POLY TRANS LARGE 10PC
Stockean: 4368 pcs
Deskarga: 20G LARGE.pdf
RFQ
20GENG3E-R
20GENG3E-R
fabrikatzaileak: Delta Electronics
deskribapena: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Stockean: 7496 pcs
Deskarga: 20GENG3E-R.pdf
RFQ
20GEEG3E-R
20GEEG3E-R
Deskarga: 20GEEG3E-R.pdf
20GM8M
20GM8M
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CONN PLUG MALE DIN 8POS SOLDER