20GEEW3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GEEW3E-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20GEEW3E-R
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE
Fitxak: 1.20GEEW3E-R.pdf2.20GEEW3E-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
96 pcs
  • Mezua
20GEEW3E-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20GEEW3E-R fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8365 pcs Datuen fitxa 1.20GEEW3E-R.pdf2.20GEEW3E-R.pdf
Tentsioa - UL - Tentsioa - IEC 115/250VAC
Bukaera Wire Leads Aldatu funtzioak -
Series GE Panel lodiera -
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 34.50mm x 26.50mm Packaging Bulk
Beste izenak 1144-1138 Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Oraina - UL - Oraina - IEC 20A