20GEEG3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GEEG3E-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20GEEG3E-R
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Fitxak: 1.20GEEG3E-R.pdf2.20GEEG3E-R.pdf3.20GEEG3E-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
20GEEG3E-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20GEEG3E-R fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7714 pcs Datuen fitxa 1.20GEEG3E-R.pdf2.20GEEG3E-R.pdf3.20GEEG3E-R.pdf
Tentsioa - UL - Tentsioa - IEC 115/250VAC
Bukaera Quick Connect Aldatu funtzioak -
Series GE Panel lodiera -
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 34.50mm x 26.50mm Packaging Bulk
Beste izenak 1144-1045
20GEEG3ER
Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Fuse Holder, Drawer -
Fuse No Iragazki mota Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Oraina - UL - Oraina - IEC 20A