IRF03BH5R6K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF03BH5R6K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-3 5.6 10% B08
Fitxak: IRF03BH5R6K.pdf
  • Mezua
IRF03BH5R6Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF03BH5R6K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-3 5.6 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5437 pcs Datuen fitxa IRF03BH5R6K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 70 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 74MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 5.6µH Unshielded Inductor 590mA 430 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 430 mOhm Max Uneko balorazioa 590mA