IRF03BH6R8K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF03BH6R8K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-3 6.8 10% B08
Fitxak: IRF03BH6R8K.pdf
  • Mezua
IRF03BH6R8Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF03BH6R8K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-3 6.8 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6874 pcs Datuen fitxa IRF03BH6R8K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 75 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 68MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Inductor 550mA 480 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 480 mOhm Max Uneko balorazioa 550mA