IRF03BH470M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF03BH470M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-3 47 20% B08
Fitxak: IRF03BH470M.pdf
  • Mezua
IRF03BH470Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF03BH470M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-3 47 20% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6476 pcs Datuen fitxa IRF03BH470M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 13MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Inductor 340mA 1.22 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.22 Ohm Max Uneko balorazioa 340mA