IR04ER330K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR04ER330K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-4 33 10% ER E2
Fitxak: IR04ER330K.pdf
  • Mezua
IR04ER330Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR04ER330K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-4 33 10% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3428 pcs Datuen fitxa IR04ER330K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 19MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Inductor 165mA 3 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 3 Ohm Max Uneko balorazioa 165mA