IR04ER100K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR04ER100K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-4 10 10% ER E2
Fitxak: IR04ER100K.pdf
  • Mezua
IR04ER100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR04ER100K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-4 10 10% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3797 pcs Datuen fitxa IR04ER100K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 45MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Inductor 290mA 900 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 900 mOhm Max Uneko balorazioa 290mA