IR04ER4R7K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR04ER4R7K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-4 4.7 10% ER E2
Fitxak: IR04ER4R7K.pdf
  • Mezua
IR04ER4R7Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR04ER4R7K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-4 4.7 10% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3788 pcs Datuen fitxa IR04ER4R7K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 90MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Inductor 260mA 2.6 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2.6 Ohm Max Uneko balorazioa 260mA