IM06RU180K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06RU180K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6 18 10% R36
Fitxak: IM06RU180K.pdf
  • Mezua
IM06RU180Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06RU180K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6 18 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5740 pcs Datuen fitxa IM06RU180K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 18µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 30MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 18µH Unshielded Molded Inductor 255mA 1.95 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.95 Ohm Max Uneko balorazioa 255mA