IM06RU100K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06RU100K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6 10 10% R36
Fitxak: IM06RU100K.pdf
  • Mezua
IM06RU100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06RU100K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6 10 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4717 pcs Datuen fitxa IM06RU100K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 42MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Molded Inductor 440mA 605 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 605 mOhm Max Uneko balorazioa 440mA