IM06RU220K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06RU220K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6 22 10% R36
Fitxak: IM06RU220K.pdf
  • Mezua
IM06RU220Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06RU220K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6 22 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2724 pcs Datuen fitxa IM06RU220K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 24MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Molded Inductor 240mA 2.2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2.2 Ohm Max Uneko balorazioa 240mA