IM04ST150J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM04ST150J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-4 15 5% RJ4
Fitxak: IM04ST150J.pdf
  • Mezua
IM04ST150Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM04ST150J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-4 15 5% RJ4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2911 pcs Datuen fitxa IM04ST150J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 40MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 15µH Unshielded Molded Inductor 240mA 1.4 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.4 Ohm Max Uneko balorazioa 240mA