IM04ST180K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM04ST180K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-4 18 10% RJ4
Fitxak: IM04ST180K.pdf
  • Mezua
IM04ST180Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM04ST180K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-4 18 10% RJ4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4710 pcs Datuen fitxa IM04ST180K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 18µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 34MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 18µH Unshielded Molded Inductor 185mA 2.25 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2.25 Ohm Max Uneko balorazioa 185mA