IM04ST121H
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM04ST121H
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-4 120 3% RJ4
Fitxak: IM04ST121H.pdf
  • Mezua
IM04ST121Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM04ST121H fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-4 120 3% RJ4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5267 pcs Datuen fitxa IM04ST121H.pdf
Mota Molded tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 120µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 8.7MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 120µH Unshielded Molded Inductor 124mA 5.2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 5.2 Ohm Max Uneko balorazioa 124mA