IHSM4825EB5R6L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM4825EB5R6L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 3.8A 51 MOHM SMD
Fitxak: IHSM4825EB5R6L.pdf
  • Mezua
IHSM4825EB5R6Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM4825EB5R6L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 5.6UH 3.8A 51 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34199 pcs Datuen fitxa IHSM4825EB5R6L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 5.6µH Altuera - Eserita (Max) 0.225" (5.72mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 5.6µH Unshielded Inductor 3.8A 51 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 51 mOhm Max Uneko balorazioa 3.8A
Uneko - Saturazioa 1.9A