IHSM4825EB470L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM4825EB470L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 1.07A 362 MOHM
Fitxak: IHSM4825EB470L.pdf
  • Mezua
IHSM4825EB470Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM4825EB470L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 47UH 1.07A 362 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31991 pcs Datuen fitxa IHSM4825EB470L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.225" (5.72mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Inductor 1.07A 362 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 362 mOhm Max Uneko balorazioa 1.07A
Uneko - Saturazioa 740mA