IHSM4825EB6R8L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM4825EB6R8L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 3.5A 58 MOHM SMD
Fitxak: IHSM4825EB6R8L.pdf
  • Mezua
IHSM4825EB6R8Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM4825EB6R8L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 6.8UH 3.5A 58 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28911 pcs Datuen fitxa IHSM4825EB6R8L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 6.8µH Altuera - Eserita (Max) 0.225" (5.72mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Inductor 3.5A 58 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 58 mOhm Max Uneko balorazioa 3.5A
Uneko - Saturazioa 1.7A