IFSC1008ABER6R0M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC1008ABER6R0M01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IFSC1008ABER6R0M01
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6UH 1.1A 288 MOHM SMD
Fitxak: IFSC1008ABER6R0M01.pdf
  • Mezua
IFSC1008ABER6R0M01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IFSC1008ABER6R0M01 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 6UH 1.1A 288 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2887 pcs Datuen fitxa IFSC1008ABER6R0M01.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 6µH Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 6µH Shielded Inductor 1.1A 288 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 288 mOhm Max Uneko balorazioa 1.1A
Uneko - Saturazioa 1.35A