IFSC1008ABER1R0M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC1008ABER1R0M01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IFSC1008ABER1R0M01
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 2.6A 43 MOHM SMD
Fitxak: IFSC1008ABER1R0M01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IFSC1008ABER1R0M01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IFSC1008ABER1R0M01 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 1UH 2.6A 43 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 366509 pcs Datuen fitxa IFSC1008ABER1R0M01.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Shielded Series IFSC-1008AB
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 541-1388-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1µH Shielded Inductor 2.6A 43 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 43 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.6A Uneko - Saturazioa 2.7A