IFSC1008ABER6R8M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC1008ABER6R8M01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IFSC1008ABER6R8M01
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 1A 370 MOHM SMD
Fitxak: IFSC1008ABER6R8M01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IFSC1008ABER6R8M01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IFSC1008ABER6R8M01 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 6.8UH 1A 370 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 356478 pcs Datuen fitxa IFSC1008ABER6R8M01.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Beste izenak 541-4326-2
IFSC1008ABER6R8M01-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 6.8µH Shielded Inductor 1A 370 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 370 mOhm Max
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa 1.15A