CRCW2010560RFKEFHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010560RFKEFHP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW2010560RFKEFHP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 560 OHM 1% 1W 2010
Fitxak: CRCW2010560RFKEFHP.pdf
  • Mezua
CRCW2010560RFKEFHPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW2010560RFKEFHP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 560 OHM 1% 1W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 697356 pcs Datuen fitxa CRCW2010560RFKEFHP.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series CRCW-HP Erresistentzia 560 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak 541-560PTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 560 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW2010560KFKEFHP
CRCW2010560KFKEFHP
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 560K OHM 1% 1W 2010
Stockean: 688326 pcs
Deskarga: CRCW2010560KFKEFHP.pdf
RFQ
CRCW2010560RFKEF
CRCW2010560RFKEF
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 560 OHM 1% 3/4W 2010