CRCW2010560RJNEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010560RJNEF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW2010560RJNEF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 560 OHM 5% 3/4W 2010
Fitxak: CRCW2010560RJNEF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CRCW2010560RJNEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW2010560RJNEF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 560 OHM 5% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 349261 pcs Datuen fitxa CRCW2010560RJNEF.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series CRCW Erresistentzia 560 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak 541-560WCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 560 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film