CRCW2010560KFKTF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010560KFKTF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW2010560KFKTF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 560K OHM 1% 3/4W 2010
Fitxak: CRCW2010560KFKTF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CRCW2010560KFKTFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW2010560KFKTF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 560K OHM 1% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1390529 pcs Datuen fitxa CRCW2010560KFKTF.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series CRCW Erresistentzia 560 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 560 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film