DTS20W13-4JE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20W13-4JE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT
Fitxak: DTS20W13-4JE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DTS20W13-4JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20W13-4JE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1063 pcs Datuen fitxa DTS20W13-4JE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20W13-4JE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20W13-4JE Diametro handiak hornituak 13-4
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT Uneko balorazioa 13A