DTS20W13-4HE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20W13-4HE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS
Fitxak: DTS20W13-4HE.pdf
  • Mezua
DTS20W13-4HEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20W13-4HE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1326 pcs Datuen fitxa DTS20W13-4HE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20W13-4HE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20W13-4HE Diametro handiak hornituak 13-4
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 13A