DTS20W13-4JN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20W13-4JN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT
Fitxak: DTS20W13-4JN.pdf
  • Mezua
DTS20W13-4JNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20W13-4JN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1434 pcs Datuen fitxa DTS20W13-4JN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20W13-4JN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20W13-4JN Diametro handiak hornituak 13-4
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT Uneko balorazioa 13A