D38999/24FJ29SC-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ29SC-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT
Fitxak: D38999/24FJ29SC-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ29SC-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ29SC-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1111 pcs Datuen fitxa D38999/24FJ29SC-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu J Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DD38999/24FJ29SC-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 29
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FJ29SC-LC Diametro handiak hornituak 25-29
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala C
Konektore mota Receptacle Housing Gorputzaren materiala Bulkhead - Front Side Nut
Produktu erlazionatuak
D38999/24FJ29SE
D38999/24FJ29SE
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT