D38999/24FJ29SE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ29SE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24FJ29SE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 773 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 773 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ29SEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ29SE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 773 pcs Datuen fitxa D38999/24FJ29SE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24FJ29SE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 29
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FJ29SE Diametro handiak hornituak 25-29
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala E
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FJ29SN
D38999/24FJ29SN
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Stockean: 834 pcs
Deskarga: D38999/24FJ29SN.pdf
RFQ
D38999/24FJ29SD
D38999/24FJ29SD
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Stockean: 742 pcs
Deskarga: D38999/24FJ29SD.pdf
RFQ