D38999/24FJ29SC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ29SC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24FJ29SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 670 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ29SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ29SC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 670 pcs Datuen fitxa D38999/24FJ29SC.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak D3899924FJ29SC
DD38999/24FJ29SC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 29
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FJ29SC Diametro handiak hornituak 25-29
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala C
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Produktu erlazionatuak
D38999/24FJ29SC-LC
D38999/24FJ29SC-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT