PLA15F-12
CoselCosel
PLA15F-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLA15F-12
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 15W
Fitxak: PLA15F-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
PLA15F-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLA15F-12 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4235 pcs Datuen fitxa PLA15F-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Series PLA Energia (Watts) 15W
Beste izenak 1776-1539 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Universal Input Eraginkortasuna 78%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1.3A