PLA150F-15
CoselCosel
PLA150F-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLA150F-15
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: PLA150F-15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PLA150F-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLA150F-15 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1669 pcs Datuen fitxa PLA150F-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Series PLA Energia (Watts) 150W
Beste izenak 1776-1548 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Universal Input
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak CE, cURus, TUV