PLA15F-15
CoselCosel
PLA15F-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLA15F-15
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V
Fitxak: 1.PLA15F-15.pdf2.PLA15F-15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
PLA15F-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLA15F-15 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4379 pcs Datuen fitxa 1.PLA15F-15.pdf2.PLA15F-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 2.87" L x 1.50" W x 3.15" H (72.9mm x 38.1mm x 80.0mm)
Series PL Beste izenak 1776-2559
PLA15F-15-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 79.5%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1A