PBW30F-12
CoselCosel
PBW30F-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBW30F-12
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER +/-12V 30W
Fitxak: PBW30F-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PBW30F-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBW30F-12 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER +/-12V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1273 pcs Datuen fitxa PBW30F-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -12V Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Series PBW Energia (Watts) 30W
Beste izenak 1776-1526 Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 81% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 85 ~ 264 VAC Input