PBW30F-12-C
CoselCosel
PBW30F-12-C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBW30F-12-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER +/-12V
Fitxak: PBW30F-12-C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PBW30F-12-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBW30F-12-C fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER +/-12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1051 pcs Datuen fitxa PBW30F-12-C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -12V Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Series PB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 81% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.3A, 1.7A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.3A, 1.7A Homologazioak CE, cURus, TUV