PBW15F-15-N
CoselCosel
PBW15F-15-N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBW15F-15-N
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
Fitxak: PBW15F-15-N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PBW15F-15-Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBW15F-15-N fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER +/-15V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1396 pcs Datuen fitxa PBW15F-15-N.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -15V Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Series PBW Energia (Watts) 15W
Beste izenak 1776-1525 Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 1A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 500mA, 1A