DBS150A15
CoselCosel
DBS150A15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBS150A15
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V
Fitxak: 1.DBS150A15.pdf2.DBS150A15.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 475 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 475 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DBS150A15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBS150A15 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 475 pcs Datuen fitxa 1.DBS150A15.pdf2.DBS150A15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 160V
Mota Isolated Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Series DBS
Energia (Watts) 150W Pakete / kasua 21-DIP Module
Beste izenak 1776-2052
DBS150A15-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 66V - 160V Input Uneko - Irteera (Max) 10A